SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i TR-forum Øvrige forretningsområder

Dansk Told & Skatteforbunds TR-forum Øvrige forretningsområder retter sig mod SKATs forretningsområdes Økonomi, IT & Data, HR og jura samt Skatteministeriets Departement, Skatteankestyrelsen og Spillemyndigheden.


Bestyrelsen for TR-forum Øvrige forretningsområder består af:

Jens Norlund

Jens Norlund

Formand for TR-forum Øvrige forretningsområder og koordinerende tillidsrepræsentant for Drifts- og udviklingscenter, Teknologi, Data og Sikkerhed, HR, Jura, Forretningsprocesser, Strukturelle løsninger samt Styring og Analyse
 
Østbanegade m.v.
Jens.Norlund@Skat.dk

723 73459 


Ulla Kær Andersen

Ulla Kær Andersen 

Næstformand for TR-forum Øvrige forretningsområder og koordinerende tillidsrepræsentant for Forretnings-IT og leverandører, Digital udvikling samt Digital forretning og strategi.

Østbanegade m.v.
Ulla.Kaer.Andersen@Skat.dk
723 76898  

Rune Pedersen

Rune Pedersen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Juridisk administration

Struer
Rune.Pedersen@Skat.dk
723 87963  

Tom Helgesen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Regnskab § 38

Horsens
Tom.Helgesen@Skat.dk
723 82626

Anette Prüsse Jensen

Anette Prüsse Jensen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Økonomifunktioner og Service

Østbanegade m.v.
Anette.P.Jensen@Skat.dk
723 82799  

Tina Charlotte Olsen

Tina Charlotte Olsen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Departementet

Østbanegade m.v
tco@skm.dk
723 76710  

Birgit Elnegaard

Birgit Elnegaard

Koordinerende tillidsrepræsentant for Spillemyndigheden

Spillemyndigheden
bel@spillemyndigheden.dk
723 87324 

dummy

Lise Behrmann Konge

Koordinerende tillidsrepræsentant for Skatteankestyrelsen

Skatteankestyrelsen
lbk@sanst.dk
3376 0767
 

Anette Albrechtsen

Anette Albrechtsen

Faglig sekretær tilknyttet TR-forum Øvrige forretningsområder
23 21 36 62
 

 

Øvrige tillidsrepræsentanter i Øvrige forretningsområder:


Økonomi

Gitte Keller Sand, Gitte.Sand@Skat.dk, 723 86173


Spillemyndigheden 

Jacob Bork Klitgaard, jbk@spillemyndigheden.dk, 723 73247

 

luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere