SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i TR-forum Inddrivelse 

Dansk Told & Skatteforbunds TR-forum Inddrivelse retter sig mod SKATs forretningsområde Inddrivelse.


Bestyrelsen for TR-forum Inddrivelse består af:

Lene Höilund Jensen

Lene Höilund

Formand for TR-forum Inddrivelse og koordinerende tillidsrepræsentant for Erhvervsrestancer
 

Christina Hammarberg

Christina Hammarberg 

Næstformand for TR-forum Inddrivelse og koordinerende tillidsrepræsentant for Inddrivelse, styring og udvikling

Høje-Taastrup
Christina.Hammarberg@Skat.dk
723 82392  

Frank Thor

Frank Thor

Koordinerende tillidsrepræsentant for Personrestancer Sjælland

Roskilde
Frank.Thor@Skat.dk
723 83215  

Helle Lundquist

Helle Lundquist

Koordinerende tillidsrepræsentant for Personrestancer Jylland

Aalborg
Helle.Lundquist@Skat.dk
723 72683  

Jette Quade

Jette Quaade

Koordinerende tillidsrepræsentant for Fogeder

Køge
Jette.Quaade@Skat.dk
723 81270

Jan Nørner

Jan Nørner

Faglig sekretær tilknyttet TR-forum Inddrivelse
26 74 48 41  


Øvrige tillidsrepræsentanter i Inddrivelse:

Fogeder

Heidi Østerballe, Fredensborg, Heidi.Osterballe@Skat.dk, 723 78571


Personrestancer Sjælland

Susanne Brixum, Roskilde, Susanne.Brixum@Skat.dk, 723 78738 
 


 


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere