SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i TR-forum Indsats 

Dansk Told & Skatteforbunds TR-forum Indsats retter sig mod SKATs forretningsområde Indsats.


Bestyrelsen for TR-forum Indsats består af:

Jan Magnusson

Jan Magnusson 

Formand for TR-forum Indsats og koordinerende tillidsrepræsentant for Mellemstore virksomheder samt Indsatsplanlægning og -analyse
 
Høje-Taastrup
Jan.Magnusson@Skat.dk 
723 73281 

Charlotte Rosdahl Schou 

Næstformand for TR-forum Indsats og koordinerende tillidsrepræsentant for Særlig Kontrol

Aarhus - Lyseng Allé
Charlotte.Schou@Skat.dk
723 89678  

Marianne Schurmann

Marianne Schurmann 

Koordinerende tillidsrepræsentant for Virksomheds- og Afgiftskontrol

Horsens
Marianne.Schurmann@Skat.dk
723 85597  

Søren Holt

Søren Holt

Koordinerende tillidsrepræsentant for Store selskaber

Herning
Soren.Holt@Skat.dk
723 84962  

Kim Andersen

Kim Andersen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Told

København - Sluseholmen
Kim.K.Andersen@Skat.dk
723 87087   

Tine Todsen

Tine Vestergaard Todsen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Person og Datakontrol

Haderslev
Tine.Todsen@skat.dk
723 89431   

Jan Nørner

Jan Nørner

Faglig sekretær tilknyttet TR-forum Indsats

jn@dts.dk
26 74 48 41  


Øvrige tillidsrepræsentanter i Indsats:

Virksomheds- og afgiftskontrol

Niels Gyrsting, København - Sluseholmen, Niels.Gyrsting@Skat.dk, 723 85379  

Kasper Sørensen, Frederikssund, Kasper.Soerensen@Skat.dk, 723 89054

Elin Skottrup Thygesen, Aarhus, Elin.Skottrup.Thygesen@skat.dk, 723 77571 

Marianne Nielsen Hindkjær, Grenaa, Marianne.Hindkjaer@Skat.dk, 723 84287

Bent Petersen, Skive, Bent.Petersen@Skat.dk, 723 70778 

Niels Sørensen, Korsør, Niels.Sorensen@Skat.dk, 723 75705
 

Person og datakontrol

Peter Hansen, Tønder, Peter.3.Hansen@Skat.dk, 723 89469 

Eva Sandager Hansen, Tønder, Eva.S.Hansen@Skat.dk, 723 89506 

Flemming Hansen, Fredensborg, Flemming.4.Hansen@Skat.dk, 723 87693 


Store selskaber 

Niels Jørgen Birkegaard Nielsen, Aarhus - Lyseng Allé, Niels.Jorgen.Nielsen@Skat.dk, 723 83493


Told

Jørn Laursen, Aarhus - Østhavnsvej, Joern.Laursen@Skat.dk, 723 86820

Henrik Michaelsen, København - Kystvejen, Henrik.Michaelsen@Skat.dk, 25440623 

Steen Lauridsen, Middelfart, Steen.Lauridsen@Skat.dk, 226 01257

Stine Palmelund, Middelfart, Stine.Palmelund@Skat.dk, 723 83264 

Hans Henrik Olsen, Maribo, HansHenrik.Olsen@Skat.dk, 723 87747 


Mellemstore virksomheder

Anita Illum, Middelfart, Anita.Illum@Skat.dk, 72388756

Torben Elian, Odense, Torben.Elian@Skat.dk, 723 83861

Henrik Møller, Køge, Henrik.Moller@Skat.dk, 723 88815

Søren Lind Nordesgaard, Fredensborg, Soeren.Nordestgaard@Skat.dk, 723 82769

Henrik Lüthje, København - Sluseholmen, Henrik.Luthje@Skat.dk, 723 82297 


Særlig kontrol

Morten Dannemann Jensen, Høje-Taastrup, Morten.Jensen@Skat.dk, 723 82305


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere