SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i Kreds III (Øst)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds III (Øst) dækker valgenhederne i Roskilde, Korsør, Køge, Næstved, Maribo, Fredensborg, Frederikssund, Høje-Taastrup og på Bornholm. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds III (Øst) består af:

Kasper Sørensen

Kasper Sørensen

Formand for Kreds III (Øst), formand for Valgenhed Frederikssund
 
Frederikssund
Kasper.Soerensen@Skat.dk
723 89054 

Henrik Møller

Henrik Møller

Næstformand for Kreds III (Øst), formand for Valgenhed Køge

Køge
Henrik.Moller@Skat.dk
723 88815 

Niels Sørensen

Niels Sørensen

Formand for Valgenhed Korsør

Korsør
Niels.Sorensen@Skat.dk
723 75705

Susanne Brixum

Susanne Brixum

Formand for Valgenhed Roskilde

Roskilde
Susanne.Brixum@Skat.dk
723 78738 

Frank Thor

Frank Thor

Næstformand for Valgenhed Roskilde

Roskilde
Frank.Thor@Skat.dk
723 83215 

Jette Quade

Næstformand for Valgenhed Køge

Køge
Jette.Quaade@Skat.dk
723 81270 

Lene Höilund Jensen

Lene Höilund

Formand for Valgenhed Næstved

Næstved
Lene.Hoilund@Skat.dk
723 89277 

June Petersen

June Petersen

Næstformand for Valgenhed Næstved

Næstved
June.Petersen@Skat.dk
723 84321 

Hanne Mortensen

Hanne Mortensen

Formand for Valgenhed Maribo

Maribo
Hanne.Mortensen@Skat.dk
723 87739 

Hans Henrik Olsen

Hans Henrik Olsen

Næstformand for Valgenhed Maribo

Maribo
HansHenrik.Olsen@Skat.dk
723 87747

Flemming Hansen

Flemming Hansen

Formand for Valgenhed Fredensborg

Fredensborg 

Søren Nordestskov

Søren Lind Nordestgaard

Næstformand for Valgenhed Fredensborg

Fredensborg
Soeren.Nordestgaard@Skat.dk
723 82769 

Christina Hammarberg

Christina Hammarberg

Formand for Valgenhed Høje-Taastrup

Høje-Taastrup
723 82392

Jan Magnusson

Jan Magnusson

Næstformand for Valgenhed Høje-Taastrup

Høje-Taastrup
Jan.Magnusson@Skat.dk
723 73281 

Jan Dahl

Jan Dahl

Formand for Valgenhed Bornholm

Bornholm
Jan.Dahl@Skat.dk
723 70123 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds III (Øst):

Fredensborg

Heidi Østerballe, Heidi.Osterballe@Skat.dk, 723 78571
 

Høje-Taastrup

Morten Dannemann Jensen, Morten.Jensen@Skat.dk, 723 82305

Ettie Wulff Schiøttz, Høje-Taastrup, Ettie.Wulff@Skat.dk, 723 81258 


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere