SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i TR-forum Kundeservice 

Dansk Told & Skatteforbunds TR-forum Kundeservice retter sig mod SKATs forretningsområde Indsats.


Bestyrelsen for TR-forum Kundeservice består af:

Allan Christensen

Allan Christensen 

Formand for TR-forum Kundeservice og koordinerende tillidsrepræsentant for Kundecenter
 

Nini Teisen

Nini Teisen 

Næstformand for TR-forum Kundeservice

Aalborg
Nini.Teisen@Skat.dk
723 83964 

Poul Steensbek Pedersen

Poul Stensbek Pedersen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Person

Thisted
Poul.S.Pedersen@Skat.dk
723 74604  

Kim Jensen

Kim Jensen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Udland

Ribe
Kim.2.Jensen@Skat.dk
723 85109  

Anita Ahlgreen

Anita Ahlgreen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Erhverv

Aalborg
Anita.Ahlgreen@Skat.dk
723 81177  

Hanne Mortensen

Hanne Mortensen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Ejendom

Maribo
Hanne.Mortensen@Skat.dk
723 87739
 

Winnie Wolf Andersen

Winnie Wolf Andersen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Motor

Odense
Winnie.Wolf.Andersen@Skat.dk
723 87638  

Jens Norlund

Jens Norlund

Koordinerende tillidsrepræsentant for Forretningsprocesser samt Strukturelle løsninger

Østbanegade m.v.
Jens.Norlund@Skat.dk
723 73459  

Merete Keller Berdiin

Merete Keller Berdiin

Faglig sekretær tilknyttet TR-forum Kundeservice

mkb@dts.dk
25 34 31 20 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Kundeservice:

Person

Jan Dahl, Bornholm, Jan.Dahl@Skat.dk, 723 70123

Pia Vig, København - Sluseholmen, Pia.Vig@Skat.dk, 723 82591

June Petersen, Næstved, June.Petersen@Skat.dk  723 84321

Peter Jørgensen, Svendborg, Peter.Jorgensen@Skat.dk, 723 86779  

Martin Illum Rodam, Svendborg, Martin.Rodam@Skat.dk, 723 82298


Erhverv 

Britta Kirkeby, Skive, Britta.Kirkeby@Skat.dk, 723 71376


Motor

Jan Mogensen, Aarhus - Lyseng Allé, Jan.Mogensen@skat.dk, 723 84502

Ettie Wulff Schiøttz, Høje-Taastrup, Ettie.Wulff@Skat.dk, 723 81258


Kundecentret

Bjarne Andersen, Odense, Bjarne.4.Andersen@Skat.dk, 723 83830

Sven Åge Andersen, Hjørring, Sven.Andersen@Skat.dk, 723 85571 

Marianne Ravn, Ringkøbing, Marianne.Ravn@Skat.dk, 723 86872 


Ejendom 

Tina Nielsen, Herning, Tina.5.Nielsen@Skat.dk, 723 84814 (barselsorlov)


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere