SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i Skatteområdet i SKAT

Oversigt over Dansk Told & Skatteforbunds tællestillidsrepræsentanter og koordinerende tillidsrepræsentanter i Skatteområdet i SKAT - Person, Erhverv, Selskab, Særlig kontrol og Økonomi.


Person

Allan Christensen

Allan Christensen 

Fællestillidsrepræsentant for Person og koordinerende tillidsrepræsentant for Persondata og Personprocesser
 
Ribe
avc@dts.dk
60 88 07 72

Tine Todsen

Tine Vestergaard Todsen 

Koordinerende tillidsrepræsentant for Borger

Haderslev
Tine.Todsen@Skat.dk
723 89431 

Kim Jensen

Kim Jensen 

Koordinerende tillidsrepræsentant for Udland

Ribe
Kim.2.Jensen@Skat.dk
723 85109 
 

Bjarne Andersen

Bjarne Andersen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Kundecenter

Odense - Dannebrogsgade
Bjarne.4.Andersen@Skat.dk
723 83830 
 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Person:

Flemming Hansen, Borgere, Fredensborg, Flemming.4.Hansen@Skat.dk, 723 87693

Jan Dahl, Borgere, Bornholm, Jan.Dahl@Skat.dk, 723 70123

June Petersen, Borgere, Næstved, June.Petersen@Skat.dk, 723 84321

Peter Jørgensen, Borgere, Svendborg, Peter.Jorgensen@Skat.dk, 723 86779

Pia Vig, Borgere, København - Sluseholmen, Pia.Vig@Skat.dk, 723 82591

Sven Åge Andersen, Kundecenter, Hjørring, Sven.Andersen@Skat.dk, 723 85571

Martin Illum Rodam., Persondata, Svendborg, Martin.Rodam@Skat.dk, 723 82298


Erhverv

Kasper Sørensen

Kasper Sørensen

Fællestillidsrepræsentant for Erhverv og koordinerende tillidsrepræsentant for Erhvervsprocesser samt Større erhvervsvirksomheder

Frederikssund

Britta Kirkeby

Britta Kirkeby

Koordinerende tillidsrepræsentant for Mindre erhvervsvirksomheder

Skive
Britta.Kirkeby@Skat.dk
723 85336
 

Elin Skottrup Thygesen

Elin Skottrup Thygesen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Afgifter

Aarhus - Lyseng Allé


Øvrige tillidsrepræsentanter i Erhverv:

Marianne Schurmann, Større erhvervsvirksomheder, Horsens, Marianne.Schurmann@Skat.dk, 723 85597

Niels Sørensen, Afgifter, Korsør, Niels.Sorensen@Skat.dk, 723 75705

Bent Petersen, Afgifter, Skive, Bent.Petersen@Skat.dk, 723 70778


Selskab

Jan Magnusson

Jan Magnusson

Fællestillidsrepræsentant for Selskab og koordinerende tillidsrepræsentant for Små og mellemstore selskaber
 
Høje-Taastrup

Søren Holt

Søren Holt

Koordinerende tillidsrepræsentant for Store selskaber
 
Herning
Soren.Holt@Skat.dk
723 84962
 

Anita Ahlgreen

Anita Ahlgreen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Selskabsprocesser
 
Aalborg


Øvrige tillidsrepræsentanter i Selskab:

Niels Gyrsting, Små og mellemstore selskaber, København - Sluseholmen, Niels.Gyrsting@Skat.dk, 723 85379

Anita Illum, Små og mellemstore selskaber, Middelfart, Anita.Illum@Skat.dk, 723 88756

Torben Elian, Små og mellemstore selskaber, Odense, Torben.Elian@Skat.dk, 723 83861

Henrik Møller, Små og mellemstore selskaber, Køge, Henrik.Moller@Skat.dk, 723 88815

Søren Lind Nordestgaard, Små og mellemstore selskaber, Fredensborg, Soeren.Nordestgaard@Skat.dk, 723 82769

Niels Jørgen Birkegaard Nielsen, Store selskaber, Aarhus - Lyseng Allé, Niels.Jorgen.Nielsen@Skat.dk, 723 83493

Henrik Lüthje, Selskabsprocesser, København - Sluseholmen, Henrik.Luthje@Skat.dk, 723 82297

Nini Teisen, Selskabsprocesser, Aalborg, Nini.Teisen@Skat.dk, 723 83964 

Rune Pedersen, Selskabsprocesser, Struer, Rune.Pedersen@Skat.dk, 723 87963 


Særlig kontrol

Charlotte Rosdahl Schou

Charlotte Rosdahl Schou

Fællestillidsrepræsentant for Særlig kontrol og koordinerende tillidsrepræsentant for Skattesvig
 
Aarhus - Lyseng Allé

Morten Dannemann Jensen

Morten Dannemann Jensen

Koordinerende tillidsrepræsentant for International skatteunddragelse
 
Høje-Taastrup


Jura

Jens Norlund

Jens Norlund

Fællestillidsrepræsentant for Jura og koordinerende tillidsrepræsentant for Skattefaglig afdeling
 
København - Østbanegade

Rune Pedersen

Rune Pedersen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Proces og videndeling
 
Struer
Rune.Pedersen@Skat.dk
723 87963 
 


Økonomi

Jens Norlund

Jens Norlund

Fællestillidsrepræsentant for Økonomi og koordinerende tillidsrepræsentant for Økonomistyring og HR og Planlægning og analyse
 
København - Østbanegade

Marianne Ravn

Marianne Ravn

Koordinerende tillidsrepræsentant for Betaling
 
Ringkøbing
Marianne.Ravn@Skat.dk
723 86872 
 

Tom Helgesen

Tom Helgesen

Koordinerende tillidsrepræsentant for § 38 Regnskab
 
Horsens
Tom.Helgesen@Skat.dk
723 82626 
 

luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere