SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i Chefkredsen

Dansk Told & Skatteforbunds Chefkreds dækker medlemmerne i chefniveauet.


Bestyrelsen for Chefkredsen består af:

Bjarne Madsen

Bjarne H. Madsen

Formand for Chefkredsen
 
Funktionsleder, IT - IT-drift, Helgeshøj Allé 9, 2630 Taastrup
Bjarne.Madsen@Skat.dk
723 71280
 

Lars C. Jensen

Lars C. Jensen

Næstformand og repræsentant for medlemmer i øvrige områder

Funktionsleder, HR og Stab - Juridisk administration, Parallelvej 11, 9800 Hjørring
Lars.C.Jensen@Skat.dk 723 74507
 

Bente Holst Hansen

Bente Holst Hansen

Sekretær og repræsentant for funktionsledere i Inddrivelse

Funktionsleder, Inddrivelse - Personrestancer, Ny Østergade 11, 4000 Roskilde
Bente.H.Hansen@Skat.dk
25 42 04 23 

Dorrit Larsen

Dorrit Larsen

Kasserer, repræsentant for funktionsledere i Kundeservice

Funktionsleder, Kundeservice - Erhverv, Helgeshøj Allé 9, 2630 Høje Taastrup
Dorrit.Larsen@Skat.dk
723 88490 

Lisa Fruensgaard

Lisa Fruensgaard

Repræsentant for funktionsledere i Indsats

Funktionsleder, Indsats - Told, Skibsbyggerivej 5, 9000 Aalborg
Lisa.Fruensgaard@skat.dk 
723 78713 

Karsten Hansen

Karsten Hansen

Repræsentant for øvrige medlemmer i Kundeservice, Indsats og Inddrivelse

Kontorchef, Kundeservice - Erhverv, Christian X´s Vej 22, 6100 Haderslev
Karsten.Hansen@skat.dk
30 57 38 53
 


Chefkredsens medlemmer kan finde informationer fra Chefkredsen på DTS ChefNet her.  


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere