SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i Kreds II (Syd)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds II (Syd) dækker valgenhederne i Haderslev, Tønder, Ribe, Middelfart, Odense, Svendborg samt Spillemyndigheden. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds II (Syd) består af:

Anita Illum

Anita Illum 

Formand for Kreds II (Syd), næstformand for Valgenhed Middelfart
 
Middelfart
Anita.Illum@Skat.dk
723 88756 

Allan Christensen

Allan Christensen

Næstformand for Kreds II (Syd), næstformand for Valgenhed Ribe

Kim Jensen

Kim Jensen

Formand for Valgenhed Ribe

Ribe
Kim.2.Jensen@Skat.dk
723 85109   

Tine Todsen

Tine Vestergaaard Todsen

Formand for Valgenhed Haderslev

Haderslev
Tine.Todsen@Skat.dk
723 89431 

dummy

Vakant

Næstformand for Valgenhed Haderslev

Haderslev
 

Peter Hansen

Peter Hansen

Formand for Valgenhed Tønder

Tønder
Peter.3.Hansen@Skat.dk
723 89469 

Eva Sandager Hansen

Eva Sandager Hansen

Næstformand for Valgenhed Tønder

Tønder
Eva.S.Hansen@Skat.dk
723 89506 

Stine Palmelund

Stine Palmelund

Formand for Valgenhed Middelfart

Middelfart
Stine.Palmelund@Skat.dk
723 83264 

Bjarne Andersen

Formand for Valgenhed Odense

Odense
Bjarne.4.Andersen@Skat.dk
723 83830 

Winnie Wolf Andersen

Winnie Wolf Andersen

Næstformand for Valgenhed Odense

Peter Jørgensen

Peter Jørgensen

Formand for Valgenhed Svendborg

Svendborg
Peter.Jorgensen@Skat.dk
723 86779 

Martin Illum Rodam

Næstformand for Valgenhed Svendborg

Svendborg
Martin.Rodam@Skat.dk
723 82298

Birgit Elnegaard

Birgit Elnegaard

Formand for Valgenhed Spillemyndigheden

Spillemyndigheden
bel@spillemyndigheden.dk
723 87324


 

 

Jakob Bork Klitgaard

Jacob Bork Klitgaard

Næstformand for Valgenhed Spillemyndigheden

Spillemyndigheden
jbk@spillemyndigheden.dk
723 73247
 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds II (Syd):

Middelfart

Steen Lauridsen, Steen.Lauridsen@Skat.dk, 226 01257

Odense

Torben Elian, Torben.Elian@Skat.dk, 723 83861


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere