SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i Kreds I (Nord)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds I (Nord) dækker valgenhederne i Hjørring, Aalborg, Thisted, Skive, Herning, Ringkøbing, Struer, Grenaa, Lyseng Allé, Aarhus, Østhavnsvej, Aarhus og Horsens. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds I (Nord) består af:

Charlotte Rosdahl Schou

Charlotte Rosdahl Schou 

Formand for Kreds I (Nord), næstformand for Valgenhed Lyseng Allé, Aarhus
 
Lyseng Allé, Aarhus
Charlotte.Schou@Skat.dk
723 89678 

Nini Teisen

Nini Teisen 

Næstformand for Kreds I (Nord), næstformand for Valgenhed Aalborg

Aalborg
Nini.Teisen@Skat.dk
723 83964 

Sven Åge Andersen

Sven Åge Andersen

Formand for Valgenhed Hjørring

Hjørring
Sven.Andersen@Skat.dk
723 85571 

Helle Lundquist

Helle Lundquist

Formand for Valgenhed Aalborg

Aalborg
Helle.Lundquist@Skat.dk
723 72683 

Poul Steensbek Pedersen

Poul Stensbek Pedersen

Formand for Valgenhed Thisted

Thisted
Poul.S.Pedersen@Skat.dk
723 74604  

Britta Kirkeby

Britta Kirkeby

Formand for Valgenhed Skive

Skive
Britta.Kirkeby@Skat.dk
723 71376 

Bent Petersen

Bent Petersen

Næstformand for Valgenhed Skive

Skive
Bent.Petersen@Skat.dk
723 70778 

Søren Holt

Søren Holt

Formand for Valgenhed Herning

Herning
Soren.Holt@Skat.dk
723 84962
 

dummy

Gitte Keller Sand

Næstformand for Valgenhed Herning

Herning
723 86173 

Marianne Ravn

Marianne Ravn

Formand for Valgenhed Ringkøbing

Ringkøbing
Marianne.Ravn@Skat.dk
723 86872 

Rune Pedersen

Rune Pedersen

Formand for Valgenhed Struer

Struer
Rune.Pedersen@Skat.dk
723 87963 

Marianne Nielsen Hindkjær

Marianne Nielsen Hindkjær

Formand for Valgenhed Grenaa

Grenaa

Jan Mogensen

Jan Mogensen

Formand for Valgenhed Lyseng Allé, Aarhus

Lyseng Allé, Aarhus
Jan.Mogensen@Skat.dk
723 84502 

Jørn Laursen

Jørn Laursen

Formand for Valgenhed Østhavnsvej, Aarhus

Østhavnsvej, Aarhus
Joern.Laursen@Skat.dk
723 86820 

Marianne Schurmann

Marianne Schurmann

Formand for Valgenhed Horsens

dummy

Tom Helgesen

Næstformand for Valgenhed Horsens

Horsens
Tom.Helgesen@Skat.dk
723 82626


Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds I (Nord):

Aalborg

Anita Ahlgreen, Anita.Ahlgreen@Skat.dk, 723 81177 
 

Aarhus

Niels Jørgen Birkegaard Nielsen, Niels.Jorgen.Nielsen@Skat.dk, 723 83493

Elin Skottrup Thygesen, Elin.Skottrup.Thygesen@Skat.dk, 723 77571   
 


 


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere