Tillidsrepræsentanter i Chefkredsen

Dansk Told & Skatteforbunds Chefkreds dækker medlemmerne i chefniveauet.


Bestyrelsen for Chefkredsen består af:

Bjarne Madsen

Bjarne H. Madsen

Formand for Chefkredsen
 
Funktionsleder, Udviklings- og Forenklingsstyrelsen, Helgeshøj Allé 9, 2630 Taastrup
Bjarne.Madsen@UFST.dk
723 71280
 

Lars C. Jensen

Lars C. Jensen

Næstformand

Funktionsleder, Skattestyrelsen, Parallelvej 11, 9800 Hjørring
Lars.C.Jensen@SKTST.dk
723 74507
 

Bente Holst Hansen

Bente Holst Hansen

Sekretær

Funktionsleder, Gældsstyrelsen, Universitetsvej 2, 4000 Roskilde
Bente.H.Hansen@GAELDST.dk
25 42 04 23 

Dorrit Larsen

Dorrit Larsen

Kasserer

Funktionsleder, Skattestyrelsen, Helgeshøj Allé 9, 2630 Høje Taastrup
Dorrit.Larsen@SKTST.dk
723 88490 

Lisa Fruensgaard

Lisa Fruensgaard

Bestyrelsesmedlem

Funktionsleder, Toldstyrelsen, Skibsbyggerivej 5, 9000 Aalborg
Lisa.Fruensgaard@TOLDST.dk
723 78713 

Karsten Hansen

Karsten Hansen

Bestyrelsesmedlem

Kontorchef, Skattestyrelsen, Christian X´s Vej 22, 6100 Haderslev
Karsten.Hansen@SKTST.dk
30 57 38 53
 


Chefkredsens medlemmer kan finde informationer fra Chefkredsen på DTS ChefNet her.  


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere