Tillidsrepræsentanter i Kreds I (Nord)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds I (Nord) dækker valgenhederne i Hjørring, Aalborg, Thisted, Skive, Herning, Ringkøbing, Struer, Grenaa, Lyseng Allé, Aarhus, Østhavnsvej, Aarhus og Horsens. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds I (Nord) består af:

Charlotte Rosdahl Schou

Charlotte Rosdahl Schou 

Formand for Kreds I (Nord), næstformand for Valgenhed Lyseng Allé, Aarhus
 
Lyseng Allé, Aarhus
Charlotte.Schou@sktst.dk
723 89678 

Nini Teisen

Nini Teisen 

Næstformand for Kreds I (Nord), næstformand for Valgenhed Aalborg

Aalborg
Nini.Teisen@sktst.dk
723 83964 

Sven Åge Andersen

Sven Åge Andersen

Formand for Valgenhed Hjørring

Hjørring
Sven.Andersen@sktst.dk
723 85571 

Helle Lundquist

Helle Lundquist

Formand for Valgenhed Aalborg

Aalborg
Helle.Lundquist@gaeldst.dk
723 72683 

Poul Steensbek Pedersen

Poul Stensbek Pedersen

Formand for Valgenhed Thisted

Thisted
Poul.S.Pedersen@gaeldst.dk
723 74604  

Britta Kirkeby

Britta Kirkeby

Formand for Valgenhed Skive

Skive
Britta.Kirkeby@sktst.dk
723 71376 

Søren Holt

Søren Holt

Formand for Valgenhed Herning

Herning

Gitte Sand

Gitte Keller Sand

Næstformand for Valgenhed Herning

Herning
723 86173 

Marianne Ravn

Marianne Ravn

Formand for Valgenhed Ringkøbing

Ringkøbing
Marianne.Ravn@sktst.dk
723 86872 

Rune Pedersen

Rune Pedersen

Formand for Valgenhed Struer

Struer
Rune.Pedersen@sktst.dk
723 87963 

Jan Mogensen

Jan Mogensen

Formand for Valgenhed Lyseng Allé, Aarhus

Lyseng Allé, Aarhus
Jan.Mogensen@motorst.dk
723 84502 

Jørn Laursen

Jørn Laursen

Formand for Valgenhed Østhavnsvej, Aarhus

Østhavnsvej, Aarhus
Joern.Laursen@toldst.dk
25 56 16 21

Marianne Schurmann

Marianne Schurmann

Formand for Valgenhed Horsens

Tom Helgesen

Næstformand for Valgenhed Horsens

Horsens
Tom.Helgesen@sktst.dk
723 82626

Elin Skottrup Thygesen

Elin Skottrup Thygesen

Formand for Valgenhed Grenaa


Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds I (Nord):

Aalborg

Anita Ahlgreen, Anita.Ahlgreen@sktst.dk, 723 81177 
 

Aarhus

Niels Jørgen Birkegaard Nielsen, Niels.Jorgen.Nielsen@sktst.sk, 723 83493


Horsens

Tine Vestergaard Todsen, Tine.Todsen@sktst.dk, 723 89431 
 


 


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere