Tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen

Oversigt over Dansk Told & Skatteforbunds tællestillidsrepræsentanter og koordinerende tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen.

Lene Höilund Jensen

Lene Höilund

Fællestillidsrepræsentant og koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Ringkøbing
 
Næstved
Lene.Hoilund@Skat.dk
723 89277  

 

Christina Hammarberg

Christina Hammarberg

Koordinerende tillidsrepræsentant for Stab og styring og Driftscenter Middelfart
 
Høje-Taastrup

Frank Thor

Frank Thor

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Roskilde
 
Roskilde

Frank.Thor@Skat.dk
723 83215


Jette Quade

Jette Quaade

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Tønder
 

Køge
Jette.Quaade@Skat.dk
723 81270
 


Helle Lundquist

Helle Lundquist

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Grenaa-Thisted-Randers
 

Aalborg
Helle.Lundquist@Skat.dk   
723 72683
 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Gæld:

Heidi Østerballe, Fogeder, Fredensborg, Heidi.Osterballe@Skat.dk, 723 78571

Susanne Brixum, Personrestancer Sjælland, Roskilde, Susanne.Brixum@Skat.dk, 723 78738 

Peter Hansen, Personrestancer Jylland, Tønder, Peter.3.Hansen@Skat.dk, 723 89469

Poul Stensbek Pedersen, Personrestancer Jylland, Thisted, Poul.S.Pedersen@Skat.dk, 723 74604 

luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere