Tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen

Oversigt over Dansk Told & Skatteforbunds tællestillidsrepræsentanter og koordinerende tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen.

Lene Höilund Jensen

Lene Höilund

Fællestillidsrepræsentant og koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Ringkøbing
 
Næstved

Christina Hammarberg

Christina Hammarberg

Koordinerende tillidsrepræsentant for Stab og styring og Driftscenter Middelfart
 
Roskilde

Frank Thor

Frank Thor

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Roskilde
 
Roskilde

Frank.Thor@gaeldst.dk
723 83215


Jette Quade

Jette Quaade

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Tønder
 

Roskilde
Jette.Quaade@gaeldst.dk
723 81270
 


Helle Lundquist

Helle Lundquist

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Grenaa-Thisted-Randers
 

Aalborg
Helle.Lundquist@gaeldst.dk  
723 72683
 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Gæld:

Susanne Brixum, Roskilde, Susanne.Brixum@gaeldst.dk, 723 78738 

Peter Hansen, Tønder, Peter.3.Hansen@gaeldst.dk, 723 89469

Poul Stensbek Pedersen,  Thisted, Poul.S.Pedersen@gaeldst.dk, 723 74604 

luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere