Tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen

Oversigt over Dansk Told & Skatteforbunds tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen.

Lene Höilund Jensen

Lene Höilund

Formand for TR-Forum Gæld, fællestillidsrepræsentant og koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Ringkøbing
 
Roskilde - Universitetsvej

Frank Thor

Frank Thor

Næstformand for TR-Forum Gæld og koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Roskilde
 
Roskilde - Universitetsvej

Frank.Thor@gaeldst.dk
723 83215


Anita Illum

Anita Illum

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Middelfart
 
Middelfart
Anita.Illum@gaeldst.dk
723 88756  

Torben Baun Madsen

Torben Baun Madsen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Tønder
 

Tønder
Torben.Madsen@gaeldst.dk
723 89459


Poul Steensbek Pedersen

Poul Stensbek Pedersen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Grenaa-Thisted-Randers
 

Thisted
Poul.S.Pedersen@gaeldst.dk
723 74604 


Susanne Brixum

Susanne Brixum

Koordinerende tillidsrepræsentant for Stab og Produktionsstyring
 

Roskilde - Universitetsvej
Susanne.Brixum@gaeldst.dk
723 78738 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Gæld:

Jette Quaade, Roskilde, Jette.Quaade@gaeldst.dk, 723 81270

Hans Holmer, Middelfart, Hans.Holmer@gaeldst.dk, 723 85584