Tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen

Oversigt over Dansk Told & Skatteforbunds tillidsrepræsentanter i Gældsstyrelsen.

Lene Höilund Jensen

Lene Höilund

Formand for TR-Forum Gæld, fællestillidsrepræsentant og koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Ringkøbing
 
Roskilde

Frank Thor

Frank Thor

Næstformand for TR-Forum Gæld og koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Roskilde
 
Roskilde

Frank.Thor@gaeldst.dk
723 83215


Anita Illum

Anita Illum

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Middelfart
 
Middelfart
Anita.Illum@gaeldst.dk
723 88756  

Peter Hansen

Peter Hansen

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Tønder
 

Tønder
Peter.3.Hansen@gaeldst.dk
723 89469
 


Helle Lundquist

Helle Lundquist

Koordinerende tillidsrepræsentant for Driftscenter Grenaa-Thisted-Randers
 

Aalborg
Helle.Lundquist@gaeldst.dk  
723 76377
 


Susanne Brixum

Susanne Brixum

Koordinerende tillidsrepræsentant for Stab og Styring
 

Roskilde
Susanne.Brixum@gaeldst.dk
723 78738 
 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Gæld:

Jette Quade, Roskilde, Jette.Quaade@gaeldst.dk, 723 81270

Poul Stensbek Pedersen,  Thisted, Poul.S.Pedersen@gaeldst.dk, 723 74604 

luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere