Tillidsrepræsentanter i Kreds I (Nord)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds I (Nord) dækker valgenhederne i Hjørring, Aalborg, Thisted, Skive, Herning, Ringkøbing, Struer, Grenaa, Lyseng Allé, Aarhus, Østhavnsvej, Aarhus og Horsens. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds I (Nord) består af:

Charlotte Rosdahl Schou

Charlotte Rosdahl Schou 

Formand for Kreds I (Nord), formand for Valgenhed Lyseng Allé, Aarhus
 
Lyseng Allé, Aarhus
Charlotte.Schou@sktst.dk
723 89678 

Nini Teisen

Nini Teisen 

Næstformand for Kreds I (Nord), næstformand for Valgenhed Aalborg

Aalborg
Nini.Teisen@sktst.dk
723 83964 

Sven Åge Andersen

Sven Åge Andersen

Formand for Valgenhed Hjørring

Hjørring
Sven.Andersen@sktst.dk
723 85571 

Helle Lundquist

Helle Lundquist

Formand for Valgenhed Aalborg

Poul Steensbek Pedersen

Poul Stensbek Pedersen

Formand for Valgenhed Thisted

Thisted
Poul.S.Pedersen@gaeldst.dk
723 74604  

Britta Kirkeby

Britta Kirkeby

Formand for Valgenhed Skive

Søren Holt

Søren Holt

Formand for Valgenhed Herning

Herning

Marianne Ravn

Marianne Ravn

Formand for Valgenhed Ringkøbing

Ringkøbing
Marianne.Ravn@sktst.dk
723 86872 

Rune Pedersen

Rune Pedersen

Formand for Valgenhed Struer

Struer
Rune.Pedersen@sktst.dk
723 87963 

Jørn Laursen

Jørn Laursen

Formand for Valgenhed Østhavnsvej, Aarhus

Østhavnsvej, Aarhus
Joern.Laursen@toldst.dk
25 56 16 21

Tine Todsen

Tine Vestergaard Todsen

Formand for Valgenhed Horsens

Horsens
Tine.Todsen@sktst.dk
723 89431

Elin Skottrup Thygesen

Elin Skottrup Thygesen

Formand for Valgenhed Grenaa


Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds I (Nord):


Aarhus

Niels Jørgen Birkegaard Nielsen, Niels.Jorgen.Nielsen@sktst.sk, 723 83493

Morten Grerup Jørgensen, Morten.Joergensen@sktst.dk, 723 82467


Horsens

Tom Helgesen, Tom.Helgesen@sktst.dk, 723 82626
 


 


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere