Tillidsrepræsentanter i Kreds II (Syd)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds II (Syd) dækker valgenhederne i Haderslev, Tønder, Ribe, Middelfart, Odense, Svendborg samt Spillemyndigheden. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds II (Syd) består af:

Anita Illum

Anita Illum 

Formand for Kreds II (Syd), næstformand for Valgenhed Middelfart
 
Middelfart
Anita.Illum@gaeldst.dk
723 88756 

Tina Iversen

Tina Iversen

Næstformand for Kreds II (Syd) og formand for Valgenhed Haderslev

Haderslev
Tina.Iversen@vurdst.dk
723 81570 

Kim Jensen

Kim Jensen

Formand for Valgenhed Ribe

Ribe
Kim.2.Jensen@sktst.dk
723 85109   

Peter Hansen

Peter Hansen

Formand for Valgenhed Tønder

Tønder
Peter.3.Hansen@gaeldst.dk
723 89469 

Stine Palmelund

Stine Palmelund

Formand for Valgenhed Middelfart

Middelfart
Stine.Palmelund@sktst.dk
723 83264 

Bjarne Andersen

Formand for Valgenhed Odense

Odense
Bjarne.4.Andersen@sktst.dk
723 83830 

Martin Rodam

Martin Illum Rodam

Formand for Valgenhed Svendborg

Svendborg
Martin.Rodam@sktst.dk
723 82298

Birgit Elnegaard

Birgit Elnegaard

Formand for Valgenhed Spillemyndigheden

Spillemyndigheden
bel@spillemyndigheden.dk 

723 87324 



Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds II (Syd):

 

Middelfart

Simon Larsen, Simon.Larsen@toldst.dk, 723 82354

Ribe

Allan Christensen, avc@dts.dk, 60 88 07 72


Odense

Torben Elian, Torben.Elian@sktst.dk, 723 83861 

Svendborg

Helle Riisom, Helle.Riisom@sktst.dk, 723 86787

Haderslev

Rene Winzor, Rene.Winzor@sktst.dk, 723 89512

Spillemyndigheden

Jacob Bork Klitgaard, jbk@spillemyndigheden.dk, 723 73247


luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere