Tillidsrepræsentanter i Kreds II (Syd)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds II (Syd) dækker valgenhederne i Haderslev, Tønder, Ribe, Esbjerg, Middelfart, Odense, Svendborg samt Spillemyndigheden. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds II (Syd) består af:

Anita Illum

Anita Illum 

Formand for Kreds II (Syd), næstformand for Valgenhed Middelfart
 
Middelfart
Anita.Illum@gaeldst.dk
723 88756 

Kim Jensen

Kim Jensen

Næstformand for Kreds II (Syd), formand for Valgenhed Ribe

Ribe
Kim.2.Jensen@sktst.dk
723 85109   

Rene Winzor

Rene Winzor

Formand for Valgenhed Haderslev

Haderslev
Rene.Winzor@sktst.dk
723 89512

Hetty Møller

Hetty Møller

Formand for Valgenhed Esbjerg

Esbjerg
Hetty.Moeller@sktst.dk
723 82303 

Torben Baun Madsen

Torben Baun Madsen

Formand for Valgenhed Tønder

Tønder
Torben.Madsen@gaeldst.dk
723 89459 

Tine Todsen

Tine Vestergaard Todsen

Formand for Valgenhed Fredericia

Fredericia
tine.todsen@sktst.dk
723 89431

Hans Holmer

Hans Holmer

Formand for Valgenhed Middelfart

Middelfart

Hans.holmer@gaeldst.dk
723 85584


Bjarne Andersen

Formand for Valgenhed Odense

Odense
Bjarne.4.Andersen@sktst.dk
723 83830 

Martin Rodam

Martin Illum Rodam

Formand for Valgenhed Svendborg

Svendborg
Martin.Rodam@sktst.dk
723 82298

Susie Pedersen

Susie Pedersen

Formand for Valgenhed Spillemyndigheden

Spillemyndigheden
sup@spillemyndigheden.dk
7238 6561



Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds II (Syd):

Odense

Stine Palmelund, Stine.Palmelund@sktst.dk, 723 83264


Middelfart

Simon Larsen, Simon.Larsen@toldst.dk, 723 82354


Spillemyndigheden

Jannie Hansen, jh@spillemyndigheden.dk, 7238 6561