SENESTE NYT

Tillidsrepræsentanter i Kreds III (Øst)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds III (Øst) dækker valgenhederne i Roskilde, Køge, Næstved, Maribo, Fredensborg, Frederikssund, Høje-Taastrup, på Bornholm i Copenhagen Towers, Osvald Helmuts Vej m.v., Kystvejen samt Skatteankestyrelsen. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds III (Øst) består af:

Henrik Møller

Henrik Møller

Formand for Kreds III (Øst), tillidsrepræsentant Valgenhed Høje-Taastrup

Høje-Taastrup
Henrik.Moller@sktst.dk
723 88815 

Ulla Kær Andersen

Ulla Kær Andersen

Næstformand for Kreds III (Øst), tillidsrepræsentant København - Osvald Helmuts Vej m.v.

Valgenhed København - Osvald Helmuts Vej m.v.
Ulla.Kaer.Andersen@ufst.dk
723 76898  

Susanne Brixum

Susanne Brixum

Formand for Valgenhed Roskilde

Roskilde
Susanne.Brixum@gaeldst.dk
723 78738 

June Petersen

June Petersen

Formand for Valgenhed Næstved

Næstved
June.Petersen@sktst.dk
723 84321 

dummy

Vibeke Raun Bøg

Formand for Valgenhed Køge

Køge
Vibeke.Bog@toldst.dk
723 76964 

Søren Nordestskov

Søren Lind Nordestgaard

Formand for Valgenhed Fredensborg

Fredensborg 

dummy

Vakant

Formand for Valgenhed Frederikssund

Frederikssund 


Morten Dannemann Jensen

Morten Dannemann Jensen

Formand for Valgenhed Høje-Taastrup

Høje-Taastrup
723 82305

Claus Rossing

Claus Rossing

Formand for Valgenhed Maribo
 

Jan Dahl

Jan Dahl

Formand for Valgenhed Bornholm

Bornholm
Jan.Dahl@sktst.dk
723 70123 

Kim Andersen

Kim Andersen

Formand for Valgenhed København - Kystvejen

Valgenhed København - Kystvejen
Kim.K.Andersen@toldst.dk 
723 87087


Jens Norlund

Jens Norlund

Formand for Valgenhed København - Osvald Helmuts Vej m.v.

Valgenhed København - Osvald Helmuts Vej m.v.
Jens.Norlund@ufst.dk
2567 1174

Linda Severinsen

Linda Severinsen

Formand for Valgenhed København - Copenhagen Towers

Valgenhed København - Copenhagen Towers
Linda.Severinsen@sktst.dk
722 22531

Carsten Lagoni

Carsten Lagoni

Formand for Valgenhed Skatteankestyrelsen

Valgenhed Skatteankestyrelsen
cl@sanst.dk
3376 0277



Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds III (Øst):


Høje Taastrup

Jan Magnusson, Jan.Magnusson@sktst.dk, 723 73281 

Henrik Lüthje, Henrik.Luthje@sktst.dk, 723 82297 


Næstved

Jane Hegvald, Jane.Hegvald@sktst.dk, 723 89805


Fredensborg

Marie Daugbjerg, Marie.Daugbjerg@sktst.dk, 723 82926  

Heidi Østerballe, Heidi.Osterballe@sktst.dk, 723 78571
 

Roskilde

Frank Thor, Frank.Thor@gaeldst.dk, 723 83215 

Lene Höilund,  Lene.Hoilund@gaeldst.dk, 723 89277 

Jette Quaade, Jette.Quaade@gaeldst.dk, 723 81270


Kystvejen

Henrik Michaelsen, Henrik.Michaelsen@toldst.dk, 25440623  


Osvald Helmuts Vej m.v.

Tina Charlotte Olsen, tco@skm.dk, 723 76710


Skatteankestyrelsen

Pernille Pedersen, pp@sanst.dk, 3376 0755