Tillidsrepræsentanter i Kreds III (Øst)

Dansk Told & Skatteforbunds Kreds III (Øst) dækker valgenhederne i Roskilde, Køge, Næstved, Maribo, Fredensborg, Høje-Taastrup og på Bornholm. Se informationer fra kredsen her.


Bestyrelsen for Kreds III (Øst) består af:

Henrik Møller

Henrik Møller

Formand for Kreds III (Øst), formand for Valgenhed Køge

Køge
Henrik.Moller@sktst.dk
723 88815 

Susanne Brixum

Susanne Brixum

Formand for Valgenhed Roskilde

Roskilde
Susanne.Brixum@gaeldst.dk
723 78738 

Frank Thor

Frank Thor

Næstformand for Valgenhed Roskilde

Roskilde
Frank.Thor@gaeldst.dk
723 83215 

Lene Höilund Jensen

Lene Höilund

Formand for Valgenhed Næstved

Næstved
Lene.Hoilund@gaeldst.dk
723 89277 

June Petersen

June Petersen

Næstformand for Valgenhed Næstved

Næstved
June.Petersen@sktst.dk
723 84321 

Hans Henrik Olsen

Hans Henrik Olsen

Formand for Valgenhed Køge

Nørre Alslev
HansHenrik.Olsen@toldst.dk
723 87747

Flemming Hansen

Flemming Hansen

Formand for Valgenhed Fredensborg

Fredensborg 

Søren Nordestskov

Søren Lind Nordestgaard

Næstformand for Valgenhed Fredensborg

Fredensborg
Soeren.Nordestgaard@sktst.dk
723 82769 

Morten Dannemann Jensen

Morten Dannemann

Formand for Valgenhed Høje-Taastrup

Høje-Taastrup
723 82305

Jan Magnusson

Jan Magnusson

Næstformand for Valgenhed Høje-Taastrup

Høje-Taastrup
Jan.Magnusson@sktst.dk
723 73281 

Jan Dahl

Jan Dahl

Formand for Valgenhed Bornholm

Bornholm
Jan.Dahl@sktst.dk
723 70123 


Øvrige tillidsrepræsentanter i Kreds III (Øst):

Fredensborg

Heidi Østerballe, Heidi.Osterballe@sktst.dk, 723 78571
 

Roskilde

Jette Quaade, Jette.Quaade@gaeldst.dk, 723 81270

luk Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere